Kult-Showbiz

Kult-Showbiz

Dua Lipa fiton çmimin "Artistja e Vitit" nga GQ

Publikuar më 06 Shtator 2018

Artikuj të ngjashëm

Shiko arkivën e lajmeve

Këngëtarja Dua Lipa ka fituar çmimin "Artistja solo e Vitit" nga revista e njohur GQ në Britani të Madhe.

Ajo ka thënë se ndjehet e nderuar me këtë çmim dhe ka falënderuar GQ për ceremoninë, në të cilën ishte e pranishme edhe këngëtarja tjetër shqiptare, Rita Ora.

"Jam mirënjohëse që po bëj atë që dua dhe që e festoj në këso mënyre", ka shkruar Dua Lipa.