Kult-Showbiz

Kult-Showbiz

Pritje e jashtëzakonshme për Inva Mulën në Ulqin

Publikuar më 10 Shtator 2018

Artikuj të ngjashëm

Shiko arkivën e lajmeve

Sopranoja e famshme Inva Mula mbajti sonte koncert në Ulqin.

Ajo pati një pritje të jashtëzakonshme nga publiku i cili për disa minuta radhazi e duartrokiti dhe brohoriti për të, transmeton KTV.