Kult-Showbiz

Kult-Showbiz

Aktori i “O Sa Mirë” Ernest Zymberi së shpejti baba

Publikuar më 22 Shtator 2018

Artikuj të ngjashëm

Shiko arkivën e lajmeve

Nuk ndalen lajmet e mira nga aktorët e "O Sa Mirë". Një prej aktorëve të dashur nga publiku, Ernezt Zymberi - Lugina, ka konfirmuar se do të bëhet baba.

Ernesti ka zgjedhur fotografi profesionale me bashkëshorten e tij që ta bëjë publik lajmin e madh për të. Çifti janë në pritje të një vajze dhe së shpejti pritja e tyre do të marrë fund.

 

Ernesti është një prej aktorëve më të dashur të "O Sa Mirë".

Ai ka kohë që i ka dhënë fund beqarisë, duke qenë mjaft i përkushtuar në jetën private.

Ndërkaq, sezoni i ri i "O Sa Mirë" pritet të fillojë shumë shpejt.