Kult-Showbiz

Kult-Showbiz

Nuk ka emision të ri, Luana Vjollca do të drejtojë sërish “Shiko Kush Luan”

Publikuar më 23 Shtator 2018

Artikuj të ngjashëm

Shiko arkivën e lajmeve

Luana Vjollca nuk do të drejtojë emision të ri në Top Channel. Edhe pak ditë dhe "Shiko Kush Luan" kthehet sërish në ekranin e Top Channel, në sezonin e tij të dytë.

Nën autorësi të plotë dhe moderim, Luana Vjollca do të rikthehet në ekranin e të gjithë shqiptarëve të shtunave mbrëma. Cilat janë surprizat e këtij sezoni të dytë në "Shiko Kush Luan"? Të ftuarit? Do të ketë lojra, muzikë, argëtim?

 

Për të gjitha pyetjet që mund t'ju vijnë në mendje, edhe pak ditë na ndajnë nga "show" më atraktiv dhe me rekord në shikueshmëri sezonin e parë!

Luana u spekulua se do të drejtonte Big Brother VIP, një format i ri i cili po vjen në Top Channel.