Kult-Showbiz

Kult-Showbiz

Propozimi romantik për martesë përlot Arminën në Paris

Publikuar më 01 Tetor 2018

Artikuj të ngjashëm

Shiko arkivën e lajmeve

Blogerja bukuroshe Armina Mevlani është duke shijuar disa ditë në Kryeqytetin e dashurisë, Parisin.

Armina ndodhet në këtë vend sëbashku me mikeshat e saj të ngushta dhe duket se dicka e bukur e ka bërë të lotojë.

Një prej mikeve të saj ka marrë një propozim mjaft romantik për martesë. Ajo e ka publikuar këtë cast në Instastories duke u shfaqur mjaft e lumtur për miken e saj.

Aktualisht Armina bashkëjeton me djalin e ish-kryeministrit Berisha, Shkëlzenin dhe pritet që së shpejti të lidhen në martesë.