Kult-Showbiz

Kult-Showbiz

Jennifer Lopez performon me këngë të re në American Music Awards

Publikuar më 05 Tetor 2018

Artikuj të ngjashëm

Shiko arkivën e lajmeve

Jennifer Lopez do të performojë në American Music Awards 2018. Në këtë ceremoni, këngëtarja do të këndojë këngën e saj të re. AMA do të zhvillohet të martën në teatrin Mircrosoft në Los Angeles.

Në këtë eveniment do të marrin pjesë shumë emra të njohur si Taylor Swift, Cardi B, Camila Cabello,Mariah Carey, Shawn Mendes, Post Malone, Carrie Underwood dhe të tjerë.