Kult-Showbiz

Kult-Showbiz

David dhe Victoria Beckham shesin shtëpinë e tyre luksoze

Publikuar më 06 Tetor 2018

Artikuj të ngjashëm

Shiko arkivën e lajmeve

David Beckham dhe familja e tij e famshme po i thonë lamtumirë kompleksit të tyre legjendar Bev Hills, duke e shitur për 33 milionë dollarë!

Çifti bleu pasurinë prej 13,000 metrash katrorë në vitin 2007, gjatë kohës që David nënshkroi një kontratë prej 250 milionë dollarësh me ekipin e futbollit L.A. Galaxy.

Në kohën që blenë shtëpinë, çmimi i kërkuar ishte 22 milionë dollarë, shkruan TMZ.

Rezidenca Bev Hills është e përbërë nga gjashtë dhoma gjumi, nëntë banjo, një bibliotekë, pishinë dhe ka dy porta hekuri në pjesën e përparme të pronës.