Kult-Showbiz

Kult-Showbiz

Seveni dhe Tuna sot lansojnë projektin e ti

Publikuar më 11 Tetor 2018

Artikuj të ngjashëm

Shiko arkivën e lajmeve

Tuna dhe këngëtari shqiptar, Seven Saraqi, kanë gati projektin e ri. Këngëtarja e cila u distancua për një kohë nga skena për shkak të angazhimeve familjare, tash po rikthehet.

Ishte fillimisht "Chonga" projekti që shënoi rikthimin, kurse tash ky rikthim po vazhdon të marrë formë me projektin më të ri.

"Maria" titullohet projekti dhe po vjen me një klip shumë të përfolur tashmë për shkak të prezencës së Vildane Zenelit në këtë klip.