Kult-Showbiz

Kult-Showbiz

Dua Lipa me veshje tradicionale indiane

Publikuar më 26 Tetor 2018

Artikuj të ngjashëm

Shiko arkivën e lajmeve

Këngëtarja Dua Lipa ndodhet në pushime me të dashurin e saj. Dua dhe i dashuri i saj kanë zgjedhur Indinë për të pushuar dhe nga atje me fansat po ndajnë foto nga më të ndryshmet.

Këngëtarja shqiptare madje e ka provuar një veshjen tradicionale indiane e cila i shkon mjaft shumë.

''Në Tempullin Ganesh në Jaipur. Një zonjë jashtë tempullit më ndihmoi dhe më mësoi se si të veshja sarin tim para se të hyja. Ne u bashkuam me vendasit dhe morëm trajtime pë zotat dhe njerëzit brenda'', ishin ndër të tjera fjalët e Dua-s.