Kult-Showbiz

Kult-Showbiz

Jennifer Lopez tregon se si do të duket në këngën e re

Publikuar më 27 Tetor 2018

Artikuj të ngjashëm

Shiko arkivën e lajmeve

Jennifer Lopez i sfidon pa frikë jo vetëm vitet e jetës, por edhe shumë nga vajzat e reja. 49-vjeçarja arrin të shfaqet gjithnjë në formë të përkryer falë edhe vullnetit që ka për të frekuentuar palestrën.

Ajo na tregon gjithmonë se mosha për të është thjesht një numër dhe së fundmi po shijon romancën me partnerin e saj Alex Rodriguez, por po vijon edhe karrierën e saj si këngëtare.

Ajo ka qenë shumë aktive në muzikë dhe për pak ditë pritet të publikojë këngën "Te Guste" me këngëtarin e famshëm BadBunny. JLO ka publikuar foto nga xhirimet e klipit ku shfaqet me bikini të verdha dhe duket më seksi se asnjëherë!