Kult-Showbiz

Kult-Showbiz

Rita Ora e para në shfaqjen e Victoria's Secret

Publikuar më 02 Nëntor 2018

Artikuj të ngjashëm

Shiko arkivën e lajmeve

Shefat e Victoria's Secret kanë siguruar se Rita Ora do të bashkohet me një mori yjesh ndërkombëtare në linjën e performancës muzikore për shfaqjen e saj të veçantë që do të mbahet gjatë këtij muaji në New York.

Rita do të prijë bashkë me Chainsmoker, Halsey dhe Shawn Mendes. Bebe Rexha, Kelsea Ballerinie dhe The Struts gjithashtu do të interpretojnë në pistën e Victoria's Secre.