Kult-Showbiz

Kult-Showbiz

Aktorja e famshme Diana Kruger bëhet nënë për herë të parë

Publikuar më 06 Nëntor 2018

Artikuj të ngjashëm

Shiko arkivën e lajmeve

Ylli i serialit "The Walking Dead", Norman Ridus (49) dhe Diana Kruger (42), u bën me një vajzë. Çifti i njohur si "Bukuroshja dhe bisha" për shkak të pamjes së butë të Diana dhe pamjes së "djalit të keq" të Normanit.

Ky është fëmija i parë i Diana, ndërsa i dyti për Norman. Ai tashmë ka një djalë.

Diana ishte martuar tashmë një herë. Pas divorcit, ajo tha se nuk do të martohej më, por me sa duket e ndryshoi mendjen.