Kult-Showbiz

Kult-Showbiz

Jessica Chastain është bërë nënë muaj më parë

Publikuar më 20 Nëntor 2018

Artikuj të ngjashëm

Shiko arkivën e lajmeve

Jessica Chastain dhe bashkëshorti i saj, Gian Luca Passi de Preposulo, janë bërë prindër të një vajze të vogël.

E News konfirmon se çifti u bë me fëmijë përmes një surrogateje më 4 prill të këtij viti.

Foshnja u lind në L.A. Edhe pse çifti ka qëndruar gjithmonë në heshtje, aktorja u fotografua muajin e kaluar duke shtyrë një karrocë në Neë York. Ky është fëmija i parë i çiftit i cili është i lidhur që 6 vjet.