Kult-Showbiz

Kult-Showbiz

Bebe Rexha publikon videoklipin e ri

Publikuar më 21 Nëntor 2018

Artikuj të ngjashëm

Shiko arkivën e lajmeve

Këngëtarja me famë botërore dhe origjinë shqiptare, Bebe Rexha, ka publikuar videoklipin e ri.

Videoklipi i ri është i këngës "Say My Name", transmeton Koha.net.

Këngën "Say My Name", 29 vjeçarja e ka punuar në bashkëpunim me Dj-in e famshëm David Guetta dhe këngëtarin J Balvin.