Kult-Showbiz

Kult-Showbiz

Bebe Rexha publikon videoklipin e ri (Video)

Publikuar më 22 Nëntor 2018

Artikuj të ngjashëm

Shiko arkivën e lajmeve

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Bebe Rexha ka publikuar videoklipin e ri. Videoklipi i ri është i këngës "Say My Name". Këngën "Say My Name", 29 vjeçarja e ka punuar në bashkëpunim me Dj-in e famshëm David Guetta dhe këngëtarin J Balvin.

Kënga e cila tashmë është shëndërruar në hit ka ardhur e vizuelizuar në një mënyrë mjaft të veçantë, por raportet e këngëtares shqiptare me këngëtarin latine, J Balvin duket se janë mjaftë të afërta.

Ajo në vidoklip ka sjellur skena sensuale dhe provokuese, ndërsa, krahas disa videove të publikuara në 'Instagram', ka ndarë me adhuruesit edhe një imazh ku këngëtari latin shihet duke i dhuruar një puthje.