Kult-Showbiz

Kult-Showbiz

Jessica Alba bën shopingun e Krishtlindjeve

Publikuar më 23 Nëntor 2018

Artikuj të ngjashëm

Shiko arkivën e lajmeve

Aktorja hollivudiane, Jessica Alba, u pa në marketin "Target" duke blerë dekorime për festat e Krishtlindjeve.

Ajo pati të veshur një pallto ngjyrë kafe, të shoqëruar me pantallona të gjelbër dhe bluz të bardhë. Po ashtu disa ditë më parë ajo ndau një fotografi të familjes së saj por që ishte dedikuar festave të fundvitit.