Kult-Showbiz

Kult-Showbiz

Miley Cyrus martohet në një ceremoni sekrete

Publikuar më 29 Dhjetor 2018

Artikuj të ngjashëm

Shiko arkivën e lajmeve

Këngëtarja amerikane Miley Cyrus është martuar me aktorin australian, Liam Hemsworth. Ajo ka publikuar fotografisë të ceremonisë e cila besohet të ketë ndodhur të dielën.

Çifti u njoftua gati dhjetë vjet më parë gjatë xhirimeve të filmit "The Last Song".

Ceremonia e martesës besohet se ka ndodhur në një shtëpi, pronë e Cyrus, pasi shtëpia e dyshes në California ishte djegur si pasojë e zjarrit të madh që kaploi këtë qytet.

BBC raporton se ishte një ceremoni e vogël në të cilën morën pjesë familja dhe shokët e ngushtë të çiftit.

Miley Cyrus martohet në një ceremoni sekrete