Kult-Showbiz

Kult-Showbiz

Maldivet, destinacioni i Rita Orës për këtë vit të ri

Publikuar më 02 Janar 2019

Artikuj të ngjashëm

Shiko arkivën e lajmeve

Këngëtarja shqiptare me famë botërore Rita Ora, këtë vit të ri po e pret ndryshe nga të gjithë ne.  Ajo ka postuar në Instastory momente që tregojnë se ndodhet në ishujt e mrekullueshëm të oqeanit Indian, Maldives.

Mesa duket Rita Ora preferon të dalë jashtë kornizave të zakonshme për fundvit, duke zgjedhur destinacionet ekzotike.

Këngëtarja ndodhet nën shoqërinë e aktorëve Sam Faiers dhe Jamie Winstone.