Kult-Showbiz

Kult-Showbiz

Dafina vjen me një foto interesante me nënën dhe motrën

Publikuar më 05 Shkurt 2019

Artikuj të ngjashëm

Shiko arkivën e lajmeve

Këngëtarja Dafina Zeqiri, rrallë i ekspozon të afërmit e saj nëpër rrjetet sociale por kësaj here ajo ka vendosur ndryshe.

Dafina sonte ka vendosur që mos të postojë vetëm foto ku ajo është në plan të parë, por kur në plan të parë janë edhe të tjerët.

E një ndër to është nëna e saj dhe motra.

Dafina, vendosi që muajin janar ta kaloj me pushime në Ishujt Maldive, derisa edhe projektet muzikore nuk kanë munguar, sidomos pasi nuk arriti që të depertojë në skenën ndërkombëtare, pavarësisht disa tentimeve të saj.