Kult-Showbiz

Kult-Showbiz

Era zbulon pak nga projekti i ri, bashkëpunon me dy DJ të njohur (Video)

Publikuar më 06 Shkurt 2019

Artikuj të ngjashëm

Shiko arkivën e lajmeve

Era Istrefi ka publikuar një pjesë të këngës së re. Era Istrefi përmes rrjeteve sociale ka zbuluar pak nga projekti i saj i ri me titull "Selfish".

Kënga e re e Erës vjen është bashkëpunim me dy emra të njohur, Dimitri Vegas and Like Mike. "Selfish me Dimitri Vegas dhe Like Mike, së shpejti", ka shkruar Era.

Për ndryshe, këngëtarja ka përfunduar edhe një projekt të ri, të cilin pritet ta sjell në duet me Nora Istrefin.