Kult-Showbiz

Kult-Showbiz

Depp kërkon 50 milionë dollarë nga ish-bashkëshortja

Publikuar më 03 Mars 2019

Artikuj të ngjashëm

Shiko arkivën e lajmeve

Aktori Johnny Depp i është drejtuar gjykatës për të paditur ish-bashkëshorten e tij, Amber Heard.

Kjo e fundit e akuzoi publikisht aktorin për dhunë në familje, që sipas saj, ka ndodhur në vitin 2016.

Depp tani kërkon nga Heard një dëmshpërblim prej 50 milionë dollarësh.

I pyetur për akuzat, Depp tha se ish-bashkëshortja po mashtron dhe dëshiron të tërheqë vëmendje në mënyrë që të ngjisë më shpejt shkallët e suksesit në Hollywood.