Kult-Showbiz

Kult-Showbiz

Monica Bellucci më nuk e fsheh të dashurin 18 vjet më të ri

Publikuar më 06 Mars 2019

Artikuj të ngjashëm

Shiko arkivën e lajmeve

Ajo është aktore italiane dhe konsiderohet si një nga femrat më të bukura në botë. Bëhet fjalë për Monica Belluccin, e cila së fundi u shfaq në publik me të dashurin e ri.

Java e modës në Paris ishte arsyeja që bukuroshja italiane të shoqërohej me të dashurin e saj, 18 vjet më të ri francez, Nicolas Lefebvre.

Në vitin 2017, 54-vjeçarja theksoi se kishte një njeri të ri në jetën e saj, por deri më tani nuk kishte shumë detaje rreth romancës së re.

Monica dhe Nicolas shkaktuan një konfuzion të vërtetë në revistën Chanel teksa ishin fotografuar dorë për dore.

Kjo është hera e parë që pas shkurorëzimit me Vincent Kasell në vitin 2013 që shfaqet në krah të një mashkulli. Ndryshe, 36-vjeçari francez është artist dhe kreator i suksesshëm i botës së modës.