Kult-Showbiz

Kult-Showbiz

Dua Lipa rrëmben dy çmime në "Global Awards"

Publikuar më 08 Mars 2019

Artikuj të ngjashëm

Shiko arkivën e lajmeve

Pas suksesit të jashtëzakonshëm në Brit Aëards, Dua Lipa vazhdon të rrëmben çmime.

Ajo mbrëmë ka rrëmbyer dy çmime në "Global Awards", transmeton Koha.net.

Dua Lipa ka fituar çmimin "Artistja më e mirë", si dhe "Artistja më e mirë britanike".

Ajo në një postim në Instagram ka falënderuar Global Awards për këto dy çmime, derisa thotë se u ndje me fat që fitoi këto dy çmime.