Kult-Showbiz

Kult-Showbiz

Gresa Behluli ndan me fansat fotografitë familjare nga kanagjegji: Familja është gjithçka!

Publikuar më 29 Mars 2019

Artikuj të ngjashëm

Këngëtarja e njohur Gresa Behluli, ka festuar së fundi mbrëmjen e beqarisë.

Pjesë e kanagjegjit të saj ishin familjarë të shumtë dhe figura publike, të cilët panë nga afër këngëtaren nuse.

E njëjta, ka ndarë së fundmi me ndjekësit e saj në rrjetin social Instagram disa fotografi nga kanagjegji, duke treguar çastet e mira që ka shijuar.

Ndër të tjerash, Behluli ka publikuar edhe një fotografi familjare, duke treguar edhe njëherë gjënë më të rëndësishme në jetën e saj.

"Familja është gjithçka", ka shkruar Gresa në mbishkrimin e fotografisë.

Ndërkohë, pëlqimet dhe urimet e shumta nga ndjekësit e saj nuk kanë munguar, duke i dëshiruar më të mirat.