Kult-Showbiz

Kult-Showbiz

Bebe Rexha mohon të ketë bërë ndërhyrje kirurgjike

Publikuar më 09 Maj 2019

Artikuj të ngjashëm

Shiko arkivën e lajmeve

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Bebe Rexha, është mjaft e pëlqyer dhe numëron fansa të shumtë anembanë botës.

29-vjeçarja së fundmi ka dëgjuar teksa thonë se ajo ka bërë ndërhyrje kirurgjike në hundë dhe vithe, por Bebe thotë se nuk janë të vërteta, pasi ka shumë frikë ta bëjë këtë.

“Unë mendoj se thashethemet janë qesharake. Unë kurrë nuk e kam bërë prapanicën time. Unë kurrë nuk kam bërë hundën time”, ka thënë Bebe për Health.

Edhe pse Rexha tha se nuk është gati për kirurgji plastike në këtë pikë, ajo nuk e përjashton atë mundësi në të ardhmen.

“Në të vërtetë, unë kam një septum të devijuar (të hundës) dhe vazhdoj të marr infeksione të sinusit, dhe jam e frikësuar për të bërë atë. Kam frikë që t’i nënshtrohem ndërhyrjes kirurgjike… Nëse bëj hundën (operacion), do ta them patjetër. Nëse më bën të ndihem më mirë dhe seksi? Unë bëj çfarë të dua”, ka përfunduar artistja shqiptare.

Këngëtarja njëherësh ka folur edhe për peshën e saj, pasi kritikohet vazhdimisht, madje edhe nga stilistët të cilët thonë se ka numër të madh të rrobave.

Bebe ushtron pothuajse rregullisht, ndërsa stërvitjet i sheh si një mënyrë për ta përmirësuar shëndetin mendor më shumë se çdo gjë tje