Kult-Showbiz

Kult-Showbiz

Granit Xhaka pret të bëhet baba

Publikuar më 20 Maj 2019

Artikuj të ngjashëm

Shiko arkivën e lajmeve

Ylli shqiptar i Arsenalit, Granit Xhaka, ka njoftuar se po pret të bëhet baba.

Përmes një fotografie në rrjetet sociale, ai ka konfirmuar shtatzënësinë e gruas së tij, Leonitës, përmes së cilës ka konfirmuar se çifti është në pritje të fëmijës së parë.

"Nëna dhe babai po të presin", kanë shkruar të dy nëpër rrjete sociale.