Kult-Showbiz

Kult-Showbiz

Capital T sjell "Mercy" me këngëtarët gjermanë

Publikuar më 02 Qershor 2019

Artikuj të ngjashëm

Shiko arkivën e lajmeve

Reperi i njohur shqiptar, Capital T, ka publikuar këngën e tij më të re.

Kënga e re titullohet "Mercy" ("Mëshirë"), transmeton Koha.net.

Gjithashtu, këtë këngë ai e ka bërë në bashkëpunim me dy këngëtarë gjermanë, Moe Phoenix dhe Jumpa.