Kult-Showbiz

Kult-Showbiz

Taylor Swift ka realizuar këngën e saj më të re "You Need to Calm Down",

Publikuar më 15 Qershor 2019

Artikuj të ngjashëm

Shiko arkivën e lajmeve

Taylor  Swift ka realizuar këngën e saj më të re "You Need to Calm Down", duke gëzuar kështu fansat e saj, pas një përudhe qetësie.

Kjo këngë I dedikohet urrejtësve në rrjetet sociale dhe grindjeve që lindin në internet, në të njëjtën kohë ajo në tekst shkruan "Gjarpërinjtë dhe gurët kurrë nuk I thyen kockat e mia".

Swift gjithashtu realizoi një video ku shpjegoi dhe sfondin pas këngës së saj.

"Kam parë shumë njerëz të ndryshëm në shoqërinë tonë, të cilët harxhojnë shumë energji dhe kohë për të shprehur negativitet në rrjetet sociale, dhe kjo më bëri t'u them 'ju duhet thjesht të qetësoheni"-u shpreh 29 vjeçarja.

Kjo këngë është e dyta e albumit të ardhshëm të saj Lover, të cilin e lansoi disa ditë pas spekulimeve të fansave.