Kult-Showbiz

Kult-Showbiz

Tayna sjell këngën dhe klipin "Caliente" (Video)

Publikuar më 15 Qershor 2019

Artikuj të ngjashëm

Shiko arkivën e lajmeve

Reperja e njohur shqiptare, Tayna, ka publikuar projektin e saj të ri. "Caliente" titullohet kënga që ajo ka sjellë në bashkëpunim me producentin e njohur Cricket.

Për videoklipin është kujdesur Entermedia.