Kult-Showbiz

Kult-Showbiz

Edona Llalloshi paralajmëron këngën e re

Publikuar më 19 Qershor 2019

Artikuj të ngjashëm

Shiko arkivën e lajmeve

Edona Llalloshi i ka njoftuar fansat e saj se të hënën do ta lansojë projektin e ri muzikor.

Kënga titullohet "U bo çka u bo" dhe do të vijë e kompletuar edhe nga ana vizuale.

"Kënga dhe videoklipi im më i ri vjen nesër (e mërkurë) ekskluzivisht në ora 15:00 vetëm për ju, shkarkoje përmes aplikacionit Premier Songs. 'U bo çka u bo'", është përshkrimi i videos së publikuar në Instagram.