Kult-Showbiz

Kult-Showbiz

Rihanna gjen sozinë e saj, mbetet e habitur (Foto)

Publikuar më 24 Korrik 2019

Artikuj të ngjashëm

Të takosh versionin tënd kopje diku në botë është një eksperiencë e veçantë. Në këto rastësi hasin shpesh edhe të famshmit.

Këngëtarja e njohur dhe shumë dashur për publikun, Rihanna së fundmi duket se ka mbetur e habitur pasi ka parë një vajzë, e cila ka ngjashmëri të madhe me të.

Për 73.4 milionë ndjekësit e saj në Instagram, Rihanna orë më parë, publikoi fotografinë e vajzës së vogël, që në pamje të parë, të lë të kuptosh se është Rihanna e vogël.

"Për pak më ra telefoni nga duart. Si?", ka shkruar Rihanna pranë fotografisë së publikuar në Instagram.

 

View this post on Instagram

almost drop my phone. how?

A post shared by badgalriri (@badgalriri) on Jul 23, 2019 at 12:31pm PDT