Kult-Showbiz

Kult-Showbiz

Miley Cyrus ngjitet në skenën e Sunny Hill - ndihet e nderuar (Video)

Publikuar më 03 Gusht 2019

Artikuj të ngjashëm

Shiko arkivën e lajmeve

Këngëtarja me famë botërore, Miley Cyrus, është ngjitur në skenën e festivalit Sunny Hill, në parkun e Germisë. Artistja e cila arriti mbrëmë në Kosovë, po bën prova për performancën elektrizuese të cilën do ta dhuroj sonte në mesin e mijëra njerëzve.

Ajo postoi një video duke kënduar me anë të cilës tha se ndihet e bekuar që është pjesë e këtij festivali dhe në përshkrimin e saj në Instagram me miliona ndjekës, përmendi edhe Kosovën.