Kult-Showbiz

Kult-Showbiz

Kylie shfaqet me bikini duke reklamuar atletet e reja

Publikuar më 04 Gusht 2019

Artikuj të ngjashëm

Shiko arkivën e lajmeve

Miliarderja Kylie Jenner ka postuar së fundmi një foto të sajën, në rrjetin social "Instagram", e veshur me bikini neon dhe atlete Adidas. Modelja 21-vjeçare dukej mjaft tërheqëse duke pozuar pranë pishinës.

Kylie së fundi është shpallur miliarderja më e re në moshë në botë. Thuhet se ajo fiton miliona dollarë për një postim të vetëm në Instagram.

Bukuroshja raportohet se merr plot 1.2 milionë dollarë për postim.