Kult-Showbiz

Kult-Showbiz

Nora e djegë prapë rrjeti me fotot e fundit

Publikuar më 13 Gusht 2019

Artikuj të ngjashëm

Shiko arkivën e lajmeve

Nora Istrefi vazhdon të jetë një ndër femrat më atraktive në estradën e Kosovës. Edhe pse së fundi ka qenë shtatëzënë, ajo ende ka një trup perfekt.

Këtë e ka konfirmuar në postimin e fundit në rrjetin social Instagram.

Ajo  ka qenë e veshur me një fustan ngjyrë të kuqe shumë të ngushtë që tregonte linjat e sj trupore.

Ndërkohë Istrefi kishte të veshur disa taka të gjata dhe fotot i ka afër një pishine dhe një pianoje./Gazeta Express/