Kult-Showbiz

Kult-Showbiz

Beyonce sot feston ditëlindjen, mbush 38 vjet

Publikuar më 03 Shtator 2019

Artikuj të ngjashëm

Këngëtarja Beyonce sapo ka mbushur 38 vite. Edhe pse nënë e tre fëmijëve po mahnit me format trupore.

Ajo  është një nga këngëtaret më të pëlqyera për publikun ku përveç zërit të saj të mahnitshëm ajo ka dhe një trup për tu pasur zili.

Në rrjetin e saj social instagram ka publikuar disa foto ku shfaqet  tejet seksi me këmishën e hapur në pjesën e gjoksit. Kënga e fundit e Beyonce titullohet 'Spirit' dhe numëron mbi 40 milionë klikime në Youtube.