Kult-Showbiz

Kult-Showbiz

Ariana kthehet në shtëpi, pritje madhështore për vajzën e sapolindur

Publikuar më 29 Shtator 2019

Artikuj të ngjashëm

Ariana Fejzullahu para pak ditëve ka sjellë në jetë edhe fëmijën e katërt me Ermalin.

Modelja ka lindur një vajzë, të cilës ia kanë vënë emrin Ana.

Ana është vajza e tretë e familjes dhe për pritjen e saj në shtëpinë e madhe është përgatitur një ambient madhështor, shkruan Gazeta Express.

Shtëpia është dekoruar me detaje dhe balonë me shumë ngjyra nga hyrja deri tek shtrati i vajzës.

Ermali dhe Ariana janë prindër të katër fëmijëve, një djalë dhe tani tre vajza./Gazeta Express/