Kult-Showbiz

Kult-Showbiz

Marina josh me dukjen e saj pas rikthimit në ekranet televizive

Publikuar më 07 Tetor 2019

Artikuj të ngjashëm

Shiko arkivën e lajmeve

Moderatorja e njohur, Marina Vjollca, iu është kthyer ekraneve televizive, ndërsa ka marrë vëmendjen që në paraqitjen e saj të parë.

Biondja e popullarizuar kishte bërë një pauzë nga profesioni i saj për t'u kthyer këtë fundjavë para fansave të saj të shumtë.

 

Ndërkaq, si rëndom, ajo është kujdesur që të tërheqë vëmendjen edhe me dukjen e saj.

E veshur me një fustan të gjatë që vinte në pah hiret e saj, Marina është dukur mjaft bukur në këtë prezantim.

Në rrjetet sociale janë publikuar disa fotografi dhe video me protagoniste prezantuesen atraktive.