Kult-Showbiz

Kult-Showbiz

Rihanna në lidhje me miliarderin: Jam shumë e lumtur

Publikuar më 10 Tetor 2019

Artikuj të ngjashëm

Rihanna ka dhënë një intervistë të rrallë për revistën Vogue. Këngëtarja foli për marrëdhënien e saj me të dashurin miliarder Hassan Jameel.

RiRi komentoi për jetën private duke thënë: "Po, jam në një lidhje. Jam në një marrëdhënie ekskluzive për ca kohë dhe po shkon vërtet mirë. Kështu që jam i lumtur."

Rihanna dhe biznesmeni saudit Jameel janë bashkë prej dy vitesh dhe marrëdhënien e tyre e kanë mbajtur larg syrit të publikut.

Gjatë intervistës këngëtarja shtoi se gjithashtu dëshiron të bëhet nënë. Kur u pyet, Rihanna u përgjigj: "Padyshim."