Kult-Showbiz

Kult-Showbiz

Jared Padalecki është arrestuar në Texas

Publikuar më 29 Tetor 2019

Artikuj të ngjashëm

Shiko arkivën e lajmeve

Aktori Jared Padalecki thuhet se është arrestuar për sulm në Texas.

Ylli i Supernatural u arrestua të shtunën në Austin kur jashtë një klubi të natës e quajti dikë stereotip, shkruan KOHA Ditore.

Sipas TMZ-së, aktori ishte arrestuar për dy akuza sulmi dhe një akuzë të intoksikimit publik. Në videon e marrë nga ueb faqja, Padalecki thuhet se është parë duke u grindur me anëtarët e stafit të klubit të natës.