Kult-Showbiz

Kult-Showbiz

Genci paralajmëron dy këngë të reja

Publikuar më 31 Tetor 2019

Artikuj të ngjashëm

Shiko arkivën e lajmeve

Reperi i njohur shqiptar, Genc Prelvukaj, shumë shpejt do të vijë me dy projekte të reja muzikore

Këtë e ka bërë të ditur reperi përmes një fotografie të cilën e ka publikuar sot në rrjetin social Instagram, ku numëron mbi 140 mijë ndjekës.

"Vetëm një serb dhe një grek nuk i bën like kësaj foto. P.S. Dy kangë po vijnë shpejt...të kuptohemi", ka shkruar Genc Prelvukaj krahas fotografisë.

Ndryshe, "Dilema" është projekti i fundit muzikor që Genc Prelvukaj ka publikuar më 5 gusht. Kënga ka arritur mbi shtatë milionë klikime në Youtube.