Kult-Showbiz

Kult-Showbiz

Mimoza Shkodra ‘bëhet’ bjonde

Publikuar më 17 Nëntor 2019

Artikuj të ngjashëm

Shiko arkivën e lajmeve

Mimoza Shkodra mezi njihet në fotografitë e fundit.

Këngëtarja shumë e suksesshme shqiptare, është 'bërë' bjondinë  në një fotosesion të fundit dhe mund të themi lirisht se kjo pamje e re po i shkon shumë.

Megjithatë, artistja ka vënë një paruke pasi akoma është brune.

Në anën tjetër, kënga e saj e fundit është bashkëpunimi me Skerdin që ka grumbulluar miliona klikime në YouTube.

Por, ajo po punon në projekte të reja të cilat mund të publikohen së shpejti.