Kult-Showbiz

Kult-Showbiz

Grimerja Medina Bllaca solidarizohet me tërmetin në Shqipëri (Foto)

Publikuar më 27 Nëntor 2019

Artikuj të ngjashëm

Shiko arkivën e lajmeve

Grimerja e njohur në Prishtinë, Medina Bllaca duke u solidarizuar me fatkeqësinë e tërmetit tragjik në Shqipëri, ka vendosur që sot dhe nesër të gjitha ato vajza e gra që do ta vizitojnë atelien e saj, mjetet e grumbulluara t'i destinojë për familjet me nevojë në Durrës.

Për më shumë ju ftojmë të shikoni postimin e profilit të saj në rrjetin social ''Instagram''.