Kult-Showbiz

Kult-Showbiz

Ledri Vula uron nënën e tij për ditëlindje me fjalë të ndjera

Publikuar më 02 Shkurt 2020

Artikuj të ngjashëm

Nëna e Ledri Vulës Xheraldina festoi ditën e djeshme ditëlindjen. Në mes urimeve të shumta, ajo ka marrë një urim shumë prekës nga djali i saj Ledri Vula.

Reperi ka postuar në "Instastory" në foto të saj dhe ia ka uruar publikisht.  "Ti më ke inspiruar gjatë gjithë jetës...Mund të jem gjithçka me ty në krah. Urime ditëlindja nin", ka shkruar Ledri.