Kult-Showbiz

Kult-Showbiz

Selena Gomez sërish i këndon dashurisë së dikurshme përmes këngës "Feel Me" (Video)

Publikuar më 24 Shkurt 2020

Artikuj të ngjashëm

Selena Gomez e ka kujtuar ish- të dashurin në këngën e re, "Feel Me", duke e paralajmëruar se nuk do ta harrojë lehtë këngëtarin.

Edhe pse kënga e re është publikuar si pjesë e albumit "Rare", 27-vjeçarja ka vendosur që tash ta lansojë në YouTube.

Në këngën treminutëshe, Selena i përshkruan emocionet e thella dhe i dërgon një mesazh ish-të dashurit: "Askush nuk të do sikur unë".

Natyrisht se fansat menjëherë kanë aluduar te lidhja e saj e shumëpërfolur me këngëtarin Justin Bieber, i cili tash është i martuar me Hailey Baldwin.

Albumi i ri, "Rare", është albumi i tretë i këngëtares, i cili është publikuar më 10 janar përmes Interscope Records.