Kult-Showbiz

Kult-Showbiz

Rita i bashkohet ngjarjes "Caring Foundation" në Ditën Ndërkombëtare të Gruas

Publikuar më 09 Mars 2020

Artikuj të ngjashëm

Rita Ora është bashkuar në eventin "Caring Foundation" në Ditën Ndërkombëtare të Gruas.

Ajo ka qenë e pranishme në javën e modës në Paris, mirëpo shijoi ndryshimin e ritmit të dielën pasdite, kur iu bashkua Salma Hayekit në Ditën Ndërkombëtare të Gruas në ngjarjen "Caring Foundation", shkruan Daily Mail.

Këngëtarja e këngës "Hot Right Now" në ngjarjen e organizuar dukej e bujshme në një kostum me pantallona të fildishit dhe me një xhaketë me gjoks të hapur.

Rita mori pjesë në event me nënën e saj, Vera Sahatçiu, 55 vjeçare, e cila dukej e mrekullueshme në një fustan të zi.