Kult-Showbiz

Kult-Showbiz

Ledri paralajmëron një gjë të re me “haverat” e tij

Publikuar më 12 Mars 2020

Artikuj të ngjashëm

Reperi Ledri Vula ka postuar një fotografi sonte ku shihet bashkë me disa nga shokët e tij

E në këtë foto reperi ka shkruar poshtë fotografisë një gjë të çuditshëm ku shkruan, "10/10".

Ky mund të jetë ndonjë këngë e re e Ledrit bashkë me Lumin, MC Kreshën dhe Lyrical Son, të cilët edhe janë në këtë fotografi.

Kujtojmë që reperi kosovar ka të realizuar këngën "Piano Rap", këngë e cila ka më shumë se 1.3 milion klikime në youtube.