Kult-Showbiz

Kult-Showbiz

 • Dënohet aktorja turke për fyerje të Erdogan Dënohet aktorja turke për fyerje të Erdogan
  22 Korrik 2019 Gjykata e Apelit në Turqi dënoi me 11 muaj dhe 20 ditë burg për aktoren dhe këngëtaren Zuhal Olcay për fyerje të Presidentit turk Rexhep Tajip Erdogan. Autoritetet filluan një hetim në Olcay në vitin 2016, pasi morën një ankesë se këngëtarja ndryshoi tekstet e këngëve dhe se përdori gjeste për të fyer Erdogan në një koncert në Stamboll.
 • image Nora Istrefi po shkëlqen me dukjen më të fundit 23 Korrik 2019 Nora Istrefi mahnit të gjithë me dukjen më të fundit. Nora shafqet sërish mahnitëse. Këngëtarja Nora Istrefi këtë herë vjenn ë një foto ku shihet e rregulluar për mrekulli. Ajo...
 • image S'ka që e ndal Dafina Zeqirin, bën edhe një tjetër tatuazh 21 Korrik 2019 Dafina Zeqiri e ka shtuar edhe një tjetër tatuazh në trupin e saj. Këngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri, ka marrë vendim që në trupin e saj ta shtojë edhe një tjetër...
 • image Modelja Eva Murati shfaqet joshëse si marinare 21 Korrik 2019 Pas një sezoni të ngjeshur në televizion, Eva Murati po shijon pushimet e saj në bregdet. Prezantuesja bukuroshe shfaqet në një formë të shkëlqyer në bordin e një jahti në...
 • image Vajza e Beyonce kopje e saj, publikon albumin e ri 20 Korrik 2019 Ditën e djeshme këngëtarja e famshme, Beyonce hodhi në treg albumin e saj më të ri, "The Lion King: The Gift". Albumin ajo e cilësoi si një dhuratë për Afrikën dhe menjëherë pas...
 • image Dua Lipa tregon se çfarë po i jep ankth 20 Korrik 2019 Artistja shqiptare e famshme ndërkombëtarisht, Dua Lipa, këto ditë është duke qëndruar në Los Angeles. Këtë e bëri të ditur përmes një fotografie të publikuar në rrjetin social...
 • image Pas ndarjes, Irina Shayk dhe Bradley Cooper marrin vendimin e rëndësishëm 19 Korrik 2019 Bradley Cooper dhe Irina Shayk do të ndajnë kujdestarinë për vajzën e tyre dyvjeçare, Lea De Seine. Aktori 44-vjeçar dhe modelja 33-vjeçare, të cilët u ndanë një muaj më parë, kanë...
 • image Dua Lipa kujton rrënjët, publikon hartën e Ilirisë 19 Korrik 2019 Dua Lipa gjithmonë ka folur me krenari për origjinën e saj shqiptare. Pavarësisht se jeton në Britani dhe po zhvillon karrierën e saj si këngëtare në tregun muzikor ndërkombëtar, Dua...
 • image Motra e Rita Orës në Ulqin, reklamon linjat e trupit 18 Korrik 2019 Motra e Rita Orës, Elena, përkundër angazhimeve të shumta me këtë të fundit, është duke shijuar disa ditë të mira pushimi. Si destinacion të pushimeve, ajo ka zgjedhur lumin...
 • image Game of Thrones thyen rekordin në Emmy Awards me 32 nominime 17 Korrik 2019 Nominimet për Emmy Awards janë shpallur të martën. Dhe ishte padyshim një sukses i jashtëzakonshëm për filmin e HBO "Game of Thrones". Me 32 nominime filmi vendosi një rekord në...
 • image Beyonce merr vëmendjen e të gjithëve në premierën e "Lion King" 15 Korrik 2019 Këngëtarja e njohur, Beyonce, ka marrë vëmendjen e të gjithëve në premierën evropiane të filmit "Lion King" të mbajtur në kinemanë ODEON Luxe në Leicester Square. Beyonce...
 • image Reja e Sali Berishës shfaqet seksi me bikini të kuq (foto) 14 Korrik 2019 Prej disa ditësh, blogerja Armina Mevlani ka nisur pushimet, nga ku ka tërhequr shumë vëmendjen me fotot me kostume të larjes. Në disa prej fotove të reja, Armina shfaqet duke pozuar në...
 • image Publikohet hiti i shumëpërfolur, Luana Vjollca godet sërish, por këtë herë me Faydee 13 Korrik 2019 Luana Vjollca nuk di të ndalet me sukseset e saj në muzikë. Duket se bjondja bukuroshe e ka marrë seriozisht karrierën në muzike, kjo pasi ka publikuar klipe të njëpasnjëshme....
 • image Vjollca Haxhiu vjen në duet me Xenin (Video) 13 Korrik 2019 Vetëm pak ditë pasi solli dy projekte njëherësh me këngëtarin Meda, Vjollca Haxhiu ka publikuar një tjetër këngë. Edhe projekti i radhës është bashkëpunim dhe kësaj radhe...
 • image Adele me të dashur të ri? 12 Korrik 2019 Adele, këngëtarja britanike 31-vjeçare, ishte nisur drejt koncertit të Celine Dion në Londër, ndërsa rrugës po mbahej për dore me një mashkull të panjohur në shikim të parë,...
 • image Sofia Vergara feston 47 vjetorin e lindjes 11 Korrik 2019 Aktorja e njohur Sofia Vergara sot mbush 47 vjet. Në disa fotografi të publikuara me rroba plazhi ajo duket mjaft mirë edhe pse është gati në dekadën e pestë të jetë. Kolumbianja po...
 • image Pas “Coco Jumbo”, Gjiko bën gati këngën e radhës 10 Korrik 2019 Përmes një postimi në rrjetet sociale, Gjiko i ka njoftuar fansat e tij se do të vijë me projekt të ri muzikor. Reperi ka thënë se kënga e re do të jetë bashkëpunim, mirëpo nuk ka...
 • image Bebe Rexha nis pushimet në një vend përrallor 09 Korrik 2019 Bebe Rexha ka gjetur pak kohë edhe për pushime. Bebe Rexha ka zgjedhur Maltën se vendin ideal për të filluar pushimet pas një periudhe të ngjeshur me koncerte. Këngëtarja nga Dibra duket...
 • image Dua Lipa në lidhje me Anwar Hadid 08 Korrik 2019 Ka pasur polemika të gjata nëse këngëtarja Dua Lipa është në lidhje apo jo me manekinin Anwar Hadid. Mirëpo së fundi ata vetë vendosën t'i heshtin të gjitha spekulimet. Çifti i...
Shiko arkivën e lajmeve