Kult-Showbiz

Kult-Showbiz

Dafina Zeqiri publikon këngën e re

Publikuar më 15 Prill 2019

Artikuj të ngjashëm

Shiko arkivën e lajmeve

"Rofe" titullohet kënga më e re e Dafina Zeqirit.

Këngëtarja publikoi këtë projekt sot për ditëlindje, si dhuratë për të gjithë ata që adhurojnë muzikën e saj.

Dafina punoi me Cricket dhe BledBeats për muzikën, ndërkaq për tekstin u përkujdes vetë ajo, në bashkëpunim me Arianit Palaj.