Kult-Showbiz

Kult-Showbiz

Kida dhe Ermal Fejzullahu na prekin telat me këngën e re (Video)

Publikuar më 13 Qershor 2019

Artikuj të ngjashëm

Shiko arkivën e lajmeve

Më në fund është publikuar bashkëpunimi i Kidës me Ermal Fejzullahun. "Tela" titullohet dueti i tyre, që është një këngë tepër ritmike dhe verore. Teksti i punuar nga BimBimma flet për dashurinë që kanë dy partnerë për njëri-tjetrin.

Ky nuk është dueti i parë i Kidës me Ermal Fejzullahun. Para tre vitesh, ata sollën hitin "Mi Amore" që numëron mbi 21 milion klikime në Youtube.

Pritet që të kenë të njëjtin sukses me këngën "Tela".