Kult-Showbiz

Kult-Showbiz

Nora Istrefi po shkëlqen me dukjen më të fundit

Publikuar më 23 Korrik 2019

Artikuj të ngjashëm

Shiko arkivën e lajmeve

Nora Istrefi mahnit të gjithë me dukjen më të fundit. Nora shafqet sërish mahnitëse. Këngëtarja Nora Istrefi këtë herë vjenn ë një foto ku shihet e rregulluar për mrekulli.

Ajo shfaqet me grim dhe flokë të rregulluar, e brunja e bukur shihet se është përkujdesur për çdo detaj në këtë dukje.

 

View this post on Instagram

Summer night ????

A post shared by Nora Istrefi (@noraistrefi) on Jul 14, 2019 at 12:33pm PDT